BERN - helmy pro vodní lyžování a wakeboarding

E-SHOP - prodej v Kč
Bern Watts 2tone

Bern Watts 2tone


Bern Watts

Bern Watts


Bern Macon

Bern Macon


Bern Lenox

Bern Lenox


Bern Brighton

Bern Brighton

Jedna helma Bern vám stačí na všechny zimní i letní sporty!

Přicházíme s revoluční koncepcí vyměnitelných úpletů - na všechny zimní i letní sporty vám tak stačí jedna helma Bern.

Doprodej starších modelů helem Bern za jednotnou cenu 1.100Kč - udělejte si radost k Vánocům. více na E-SHOP - prodej v Kč

Bern je mladou progresivní značkou helem pro extrémní sporty jako jsou snowboarding, freesking, skateboarding, bmx, kitesurfing, wakeboarding a další sporty. Značka vznikla v USA v roce 2005 a ihned zaznamenala obrovský boom a během prvního roku se vyšplhala na třetí místo prodejnosti helem na severoamerickém kontinentu. Helmy Bern nabízí netradiční koncept, kterým si získaly svoji velkou popularitu. Jako první přišel Bern s dnes tak populárním tvarem – helmou s kšiltem doplněným úpletem který lze odepnout.

ALL SEASON – WAKEBOARD, SKI, BIKE, SK8, BMX, SNB, ...

Helmy Bern jsou ojedinělé v tom že jsou určené pro celoroční použití. Stejnou helmu lze použít stejně dobře v zimě na snowboard a lyže, nebo v létě na skate, bike, inline brusle… Zimní varianta je vybavená vpínacím úpletem, který je zároveň ojedinělým designovým prvkem. Tyto úplety lze zakoupit i samostatně a tím změnit letní helmu na zimní.

H2O - VODNÍ SPORTY

Bern myslí i na vodní sporty jako je kanoistika, kitesurfing, wakeboarding… Tyto modely jsou speciálně upravené pro vodní sporty. Helma má jiné speciální polstrování které je vodě odolné, vnitřní materiál Brock foam zajistí rychle odvedení vody a dobrou prodyšnost. Všechny vodní helmy Bern mají gumové odepínací uši. A jako bonus styl který nemá konkurenci.

V nabídce od roku 2012 jsou i dámské modely helmy se štítkem Bern Lenox a dvojbarevné helmy Bern 2tone

Doprodej starších modelů helem Bern za jednotnou cenu 1.100Kč - udělejte si radost k Vánocům. více na E-SHOP - prodej v Kč

[ index ]   [ prodejna, e-shop ]   [ půjčovna ]   [ BORO Team ]   [ firemní údaje ]

[ O'Brien ]   [ Jetpilot ]   [ Camaro ]   [ Pro-tec ]

BORO spol.s r.o.    tel. 603 444 096, e-mail : water-ski@water-ski.cz
prodejna Smíchovský přístav, Strakonická 4, 150 00 Praha 5., GPS : 50°03'18.9"N, 14°24'39.1"E