zpět na úvod shopu

*** *** *** jak nakoupit vodní hračku *** *** ***

vodní hračky - tubes

Co zde psát? Hlavní roli bude mít počet osob, tvar a barevné provedení. Radu lze dát jen pro použití hračky. Existují tubes pro :
- jízdu na vodě i sněhu - označení SNOW, jejich vnější obal je pevnější;
- jízdu na vodě - běžné tubes k tažení za člunem nebo skůtrem pro 1-6 osob;
- profesionální tubes - zesílené, velmi odolné ale také dost drahé;
- tubes pro volné umístnění, které jsou plážovým doplňkem a nejsou svou konstrukcí určeny k tažení;

Nejčastější potíže u vodních hraček (tubes) :
U nafukovacích vodních hraček mějte na paměti, že se vzduch roztahuje. Je-li vodní hračka nafouklá (akorát tuhá) pro provoz na vodě, která je chladnější, bude po chvíli uložení na břehu (a někdy i na slunku) přefouknutá a může se poškodit následkem přetlaku (popraskané a utrhané vnitřní výztuhy atd.). Tím se stane hračka nepoužitelná. Jde potom o nevhodné používání a na toto se bohužel nevztahuje záruka.
Tubes, při tažení ve dvojici nejsou určeny k narážení do sebe (jako autíčka na autodromu). Toto počínání je nevhodné a může být i nebezpečné. Někteří "umělci", provozovatelé vodních sportů v zahraničí tímto Vaše pobyty zpestřují. Pamatujte prosím na to, že zdraví máte jen jedno.

Lana pro vodní hračky - tubes

se rozlišují tak jako při tažení auta podle váhy, kterou za něj lze "zapřáhnout". Pro běžné tubes pro 1-2 osoby postačí dvoudílné lano s hrazdou (kterou odpojíte), které užíváte pro lyžování v ceně kolem 800Kč. Nejezdíte-li na lyžích nebo chcete-li lano pouze pro tubes lze nabídnout lana ve třech různých sílách.

Pojistka do lana pro vodní hračky - tubes

je vhodná především vozíte-li děti. Jednoduchým ovládáním spolujezdec na tažném člunu či skůtru odpojí hračku, ta ztratí rychlost a ....

Vesta a vodní hračky - tubes

některé země jsou dost benevolentní k užívání vesty při jízdě na tubes. Používání vesty se při této zábavě dost bagatelizuje. U dětí je používání vesty nutností. A u dospělých? Zdraví máte jen jedno a byli bychom neradi, aby se zábava na vodní hračce od nás změnila v něco smutného.


*** *** *** prodáváme výrobky firem *** *** ***

www.water-ski.cz